МОЖЛИВОСТІ

Можливості мати свій власний успішний бізнес з АSЕА

Неймовірні можливості

У разі, якщо Вас вразила новина про неймовірну можливість покращення здоров'я за допомогою редокс добавок, уявіть собі який потенціал, закладений компанією-новатором у цій сфері, у бізнесі.

За допомогою АSЕА ви зможете побудувати власний бізнес навколо вашого інтенсивного графіка і самостійно відповідати за свій бізнес і свої прибутки.

Розпочавши співпрацю з АSЕА, ви зможете реалізувати свої фінансові цілі тримаючи під контролем свій час. Основна причина для старту свого власного бізнесу у більш ніж 70% людей, це бажання бути господарем справи та начальником собі самому. А хіба це не вагома причина?

Типовий приклад моделі “я бос, я і працівник” надає людині можливість працювати вдома. Це бажання виникає не тільки через потребу контролювати процес заробляння своїх грошей, а також тому, що їм необхідна свобода часу і більше можливостей для заробітку.

Почати бізнес з нами зовсім не складно. Забудьмо про виснажливі стартапи, турботи про інвентаризацію, складські приміщення, працівників чи заробітну плату. Отримуєте величезну можливість створити значний прибуток з низьким рівнем ризику, та мінімальними інвестиціями.

Особистий шлях

Щирий план винагород ASEA розкриває для вас декілька способів заробітку. Це відмінний спосіб, щоб створити пасивний або резидуальний дохід.

На кожному рівні компенсаційного плану АSЕА, ви можете отримати додатковий дохід, від декількох сотень до декількох тисяч доларів на місяць. Середня виплата середні прибутки партнерів АSЕА, відповідно до його рівня, виглядають приблизно так:

Компенсаційний план АSЕА

Клуб мільйонерів АSЕА

Досягти фінансової незалежності, працюючи "повний робочий день" також можливо за підтримки та винагород, прописаних в компенсаційному плані ASЕА. Компанія навіть створила елітний клуб доларових мільйонерів.

Ваша клієнтська база ніким необмежена, а щедрий план винагород та бонусів заохочує партнерів на кожному кроці.

*Дана інформація по доходам партнерів АSЕА базується за підсумками 2014 року. Це не є гарантією певного доходу. Індивідуальні результати кожного дистриб'ютора можуть відрізнятися.

Тепер це Ваш час

З АSEA, ви можете мати свій власний успішний бізнес, спираючись, багатонаціональну компанію, компанію з прямих продажів, яка стрімко розвивається, використовуючи революційний прорив у сфері здоров'я. У вас в руках кермо.

Якщо ви професіонал, який хоче відмовитися від щоденних робочого дня с дев'яти до п'яти, або мама домогосподиня, яка бажає підвищити свій бюджет, або підприємець з бажанням побудувати солідний пасивний дохід, АSEA пропонує Вам можливість для досягнення ваших особистих і фінансових цілей, побудови бізнесу, яка вже витримала перевірку часом.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14