Здоров'я Клітини Зсередини

Наука ASEA: Здоров'я Клітини Зсередини

Наше тіло піддається природному процесу старіння. Кожної хвилини, через низку різних факторів, прискорюється старіння шкіри обличчя і тіла. Навіть якщо ви відчуваєте себе здоровим, напевно, існує, незначна біль або дискомфорт, який ви ігноруєте, що може сигналізувати про більшу проблему.

50 млн. американців страждають від аутоімунних захворювань: артриту, деяких шкірних і кишкових розладах, розсіяному склерозі. Все це намагаються лікувати шляхом зняття симптомів, тому що ніякого відомого лікування немає.

Що стосовно гормонів?

Зменшення лібідо, збільшення ваги тіла, нестача енергії та часта зміна насторою. Знайомий дисбаланс відчуває у дорослому віці, більшість з нас, як чоловіки, так і жінки.

Здоров'я шлунково-кишківного тракту для 70 мільйонів людей у Сполучених Штатах є не простим питанням. Щороку, майже 40 мільйонів громадян відвідують лікарів, та 8 мільйонів звертаються до пунктів екстреної допомоги.

Зашвидкий спосіб життя, який більшість з нас називає "нормальним", призводить до стресу, викликаного хронічними запаленнями. Все це пов'язано з основними причинами смертельних випадків захворювань, включаючи серцеві захворювання, діабет, хворобу Альцгеймера, інсульт та рак.

Тільки хвороба серця зазначена головною причиною кожної смерті з трьох. Не дивуйтесь. Причина цих розладів насправді дуже проста: організм перестає відповідати на інструкції генів. Відбувається розрив зв'язку між тим, про що наказано вашому тілу зробити і тим, що віно саме робить.

Цей діалог залежить від наявності здорових клітин у кожній системі тіла. Наприклад, якщо клітини серця не отримують повідомлення, вони не можуть виконувати генетичні вказівки, щоб зберегти серце в нормі. Справжнє здоров'я означає включення генів, які передають повідомлення клітинкам, які виконують кожний свою окрему функцію.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14