RENU ADVANCED

RENU Advanced Skin Care

ХАЙ КЛІТИНИ ЗАГОВОРЯТЬ

RENU Advanced Skin Care

Клітини у молодому віці обновляються набагато скоріше, ніж у зрілому. Ключем до здорової та гарної шкіри є активність міжклітинних зв'язків.

REDOX ЦЕ КЛЮЧ

Без редокс сигнальних молекул клітини шкіри не мають зв'язку. Запатентована та клінічно підтверджена ASEA редокс сигнальна технологія надає відкритий шлях до комунікації клітин, що приносить здоров'я та гарний вигляд.

redox molecules emblem Наявність такого знаку свідчить про те, що в продукті використані ASEA передові редокс сигнальні молекули


Ультра відновлюваний зволожуючий крем

М'який Очищуючий Засіб

Чуттєві переваги

 • Тонує шкіру та приводить її в баланс
 • Підтримує здорове оновлення клітин
 • М'яко очищає і видаляє макіяж

Цей насичений піною очищувач тонізує і зволожує шкіру, м'яко змиває бруд та жир, залишаючи шкіру з піднесеним відчуттям та молодим виглядом.

Розроблений спеціально для підтримки технології редокс-сигналізації.

Ніжний гель для вмивання відзначений довгожданою 5-зірковою печаткою клінічних досліджень Dermatest, його максимально можливу нагороду за безпеку і ефективність.

купити
Ультра відновлюваний зволожуючий крем

Ультра відновлюваний зволожуючий крем

Двотижневий ефект

 • Підвищена пружність та еластичність шкіри
 • Зменшений зовнішній вигляд і глибина ліній і зморшок
 • Поява здорового шкірного бар'єру для захисту від забруднення

Чотиритижневий ефект

 • Підвищена вологість шкіри на 43%

Ultra Replenishing Moisturizer відновлювальний крем зі зволожуючим ефектом та противіковими властивостями забезпечує глибоке зволоження шкіри та надає її більш сяючий вигляд. Спеціально розроблений для підтримки технології редокс-сигналізації.

Ультра відновлюваний зволожуючий крем відзначений довгожданою 5-зірковою печаткою клінічних досліджень Dermatest, його максимально можливу нагороду за безпеку і ефективність.

купити

Інтенсивна Redox Сироватка

Інтенсивна Redox Сироватка

Результат після використання через 30 хв:

 • Додає вигляд більш сяючої шкіри
 • Згладжує шкіру, щоб уповільнити появу тонких ліній, зморшок і набряклості

Чуттєві переваги:

 • Зменшує появу "гусячих лапок", тонких ліній і зморшок навколо очей,
 • Зменшує появу тонких ліній і зморшок під очима,
 • Зменшує появу набряклості під очима і темних кіл,
 • Візуально більш гладка шкіра.

Intensive Redox Serum - висококонцентрована антивікова терапія для шкіри, оживляє шкіру та забезпечує її оновлення. Маючи сильно діючіи окисно-відновні сигнальні молекули, ця сироватка для обличчя справляється із найскладнішими дефектами, пов'язаними зі старінням.

Сироватка Intensive Redox отримала бажану 5-зіркову нагороду після клінічних випробувань Dermatest, максимально можливу відзнаку за безпеку і ефективність.

Сироватка Intensive Redox, що містить активні редокс сигнальні молекули виробляється на FDA зареєстрованому, NSF сертифікованому заводі, сертифікована незалежною лабораторією.

купити
RENU 28 активний окисно-відновлювальний гель

RENU 28 активний окисно-відновлювальний гель

  Чуттєві переваги:
 • За хвилини забезпечує нормальний кровообіг, що може тривати годинами.
  Чотиритижневий результат:
 • Оновлення клітин шкіри - 16%
 • Текстура шкіри - 22%
 • Гладкість шкіри - 23%
 • Еластичність шкіри - 20%
 • Зовнішній вид целюліту - 16%

Реню 28 активний окисно-відновновлювальний гель використовує всю міць технології редокс-сигналізації. Ніжний, швидко проникаючий, розроблений для підтримки здорового оновлення клітин. Така терапія шкіри для всього тіла робить шкіру гладкою, змінюючи її текстуру, і живить її здоров'ям.

Гель Реню 28 отримав бажану 5-зіркову нагороду після клінічних випробувань Dermatest, максимально можливу відзнаку за безпеку та ефективність.

RENU 28 Revitalizing Redox Gel виробляється на FDA зареєстрованому, NSF сертифікованому заводі, сертифікована незалежною лабораторією.

купити

КРАСА У ПРОСТОТІ

ЯК ПОВЕРНУТИ СОБІ МОЛОДІСТЬ ШКІРИ

Компанія АSEА взявши від науки та природи найкраще створила засоби RENU Advanced. Ця запатентована система по догляду за обличчям пропонує всі переваги технології редокс-сигналізації в унікальних сумішах редокс, проти старіння.

ЯК ПОВЕРНУТИ СОБІ МОЛОДІСТЬ ШКІРИ
ЛИШЕ ТРЬОМА ПРОСТИМИ КРОКАМИ:

1. ОЧИЩЕННЯ

RENU Advanced Gentle Refining Cleanser, Передовий ніжний очищувальний засіб, що тонізує і зволожує шкіру, змиваючи бруд та засаленість.

2. ВІДНОВЛЕННЯ

RENU 28 окисно-відновний гель для терапії всієї шкіри, забезпечує її редокс сигнальними молекулами, тонізує шкіру, та робить її гладкою. RENU Intensive Redox Serum, Передова інтенсивна редокс сироватка забезпечує ультра-концентровані сигнальні молекули для підвищення омолоджувального ефекту.

3. НАПОВНЕННЯ

Ultra Replenishing Moisturizer, Ультра відновлювальний зволожувальний крем забезпечує щоденне глибоке зволоження шкіри та насичує шкіру активними речовинами проти старіння, омолоджує шкіру, роблячи її більш яскравою.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14