RENU 28

ASEA RENU 28 about product

ASEA RENU 28

ASEA RENU 28

Здоров'я клітин зовні

Не шкодуючи своїх сил і часу, ми завзято шукаємо шляхи омолодження своєї шкіри. Кожен виробник стверджує що його пропозиція виключно ефективне. Але чи здатний хоч один з тих багатьох допомогти вашій шкірі не просто виглядати здоровою, але насправді бути здоровою?

Домогтися цього можливо лиш тим, що впливає на шкіру аж до клітинного рівня, саме там, де починається здоров'я нашою шкіри.

RENU 28 запатентована технологія редокс-сигналізації показала переконливу різницю в стані шкіри, практично оздоровлюючи її клітини. На ринку немає нічого подібного на сьогоднішній день.


більше відео


ASEA RENU 28

Терапія шкіри всього тіла

Гель RENU 28 призначений не тільки для шкіри обличчя. Він лікує шкіру всього тіла, покращуючи її здоров'я. Діє зсередини, вирівнює текстуру шкіри, робить гладкою та підвищує її вологість.

RENU 28 забезпечує активізацію окисно-відновних сигнальних молекул в простий гель для м'якого поліпшення здоров'я вашої шкіри на клітинному рівні.

В результаті шкіра відновлюється, стає більш жвавою, та здоровою. Цей гель не має комедогенних інгредієнтів, не містить консервантів та парабенів, є гіпоалергенним. RENU 28 спеціально розроблений для співпраці з природним процесам вашого організму, щоб сприяти здоровому вигляду.

Це означає, що використовуючи гель RENU 28, ви застосовуєте активні окисно-відновні сигнальні молекули безпосередньо на Вашу шкіру, тим самим поліпшуєте її стан клітинному рівні. Це відновлює здоров'я вашої шкіри, а не тільки її зовнішній вигляд.


Клінічно Доведено

Dermatest є всесвітньо відомим дерматологічним науково-дослідним інститутом. На його базі було проведено клінічні випробування гелю RENU 28 з дивовижними результатами.

В ході 28-денного дослідження було визнано, що використання гелю RENU 28:

  • Зменшує глибину зморшок навколо очей на 21%
  • Зменшує зморшки в цілому на 23%
  • Покращує текстуру шкіри особи на 22%
  • Підвищує гладкість шкіри на 23%
  • Підвищує еластичність шкіри на 20%
  • Зволожує шкіру на 11%

RENU 28 заробила заповітний п'ятизірковий клінічно перевірений знак Dermatest, його максимально можливу оцінку.

RENU Dermatest

RENU 28 Party

Омолодження шкіри

Природна здатність шкіри до омолодження знижується з плином часу. У немовлят обмін клітин шкіри трапляється приблизно кожні 14 днів. У зрілому віці, цей час збільшується до 28 днів та продовжується збільшуватися. В 50 років, і надалі, клітини відновлюються вже кожні три місяці. Щоденне застосування RENU 28 наповнює вашу шкіру омолоджуючими редокс-сигнальними молекулами, які покращують її на клітинному рівні.

Неважливо, з якою проблемою ви стикаєтесь, чи то нерівності шкіри чи то сухість, або зморшки, і незалежно в якій вони частині тіла —RENU 28 може з цим впоратись.

Пора для кожного зробити щось для своєї шкіри. Щось, що має реальний ефект, та розпочнеться в глибині клітини, підтримуючи природні процеси у вашому організмі.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14