ASEA REDOX SUPPLEMENT

ASEA Redox Supplement

Asea Redox Supplement, водний розчин

ASEA Redox Supplement

Оскільки молекули в ASEA Redox Supplement є рідними для організму, вони підсилюють функцію клітин для досягнення оптимального здоров’я і гарного самопочуття.
Очевидно, що цей водний розчин є безпечним і не токсичним.

Від кволості імунної системи потерпають мільйони людей по всьому світі. Це, запальні реакції, серцево-судинні проблеми, захворювання травлення

Тотальна мода на оздоровлення у п'яти сферах позначилась на занепаді клітин.

Імунна система

Більше 50 млн. американців страждають на аутоімунні захворювання. Симптоми розповсюджуються на всі органи.

Гормональні Зміни

Мільярди доларів витрачається міністерствами охорони здоров'я на лікування гормонального дисбалансу, який впливає на вироблення основних статевих гормонів.

Запальні Реакції

Хронічне запалення часто викликане стресом, пов'язують з майже всіма основними причинами смерті захворювань у США.

Функції Травлення

Хвороби органів травлення займають друге місце серед причин інвалідності внаслідок хвороби у Сполучених Штатах.
Далеко не втішна статистика зафіксована і серед населення України. А це 7 млн., тільки дорослих громадян, які звернулися до лікарів з недугою органів травлення у 2013 році.


більше відео


ASEA Redox Supplement

Відкриття Redox, перелом у науці

Клітини організму наділені здатністю завчасно отримувати сигнали про будь-які негаразди, ще до того як ми самі на це звернемо увагу.

Вченими компанії ASEA розроблено єдину у своєму роді технологію, що створює та стабілізує активні окисно-відновні сигнальні молекули у форму, яка придатна для вживання.

Це є ASEA Redox Supplement, неймовірне досягнення у сфері здоров'я. Завдяки цій унікальній технології, науково підтверджено і доведено її вплив на гени або подачі сигналу для активації генетичних шляхів.

Таким чином помітно:

  • Поліпшення здоров'я імунної системи;
  • Підтримка здорової запальної реакції;
  • Підтримка серцево-судинне здоров'я та збереження еластичності артерій;
  • Поліпшення здоров'я кишківника та вироблення травних ферментів;
  • Контролює гормональний баланс, для підтримки життєвих сил і здоров'я.

ASEA Redox - це перша і єдина харчова добавка на ринку, яка містить активні окисно-відновні сигнальні молекули, потужні клітинні посланці, які захищають, омолоджують і відновлюють клітини.

Ці молекули є рідними для людського організму, створені за допомогою інноваційної, запатентованої технології, яка перебудовує молекули природного солі і очищену воду в окисно-відновні сигнальні молекули.

Редокс-сигналізація працює на клітинному рівні щоб захищати, омолоджувати та відновлювати клітини.


Про що повідомляють нам наші клітини?

Стільникова сигналізація у вашому тілі виконує першорядну роль в регуляції генних реакцій.

Річ геть не йде про колір очей, задача генів набагато більша, ніж наказ фізичних характеристик. Гени дають інструкції життєзабезпечувальним клітинам, а вони виконують ці настанови, щоб тримати організм живим і здоровим.

Оскільки ми старіємо, клітинний зв'язок обривається, сигнал послаблюється, а експресію генів може бути розірвано.

Регуляція генної активності редокс сигнальними молекулами, забезпечує постійний стільниковий зв'язок.

Регулярне вживання ASEA Redox налагоджує гени і гарантує контакт з клітинами.

ASEA Redox Supplement

ASEA Redox Supplement

З Редокс - така лише одна

Водний розчин ASEA REDOX Клітинної Сигналізації впливає на здоров'я на генетичному рівні. Це єдина редокс сертифікована добавка що містить активні окисно-відновні сигнальні молекули.

Підсилює Ваше Життя

Щоб підвищити здатність кожної клітини у вашому тілі, сприяти позитивні експресії генів, дозволяючи вам відчути життєві сили справжнього здоров'я та самопочуття, простішої дії як пити ASEA REDOX кожен день, немає.

ASEA REDOX може позитивно впливати на експресію генів у всьому тілі, допомагаючи захистити, омолодити і зберегти клітини функціювати на їх оптимальному рівні.

Щоб утримувати активні окисно-відновні сигнальні молекули ASEA REDOX виробляється в FDA зареєстрованому, NSF-сертифікованому науковому центрі і має сертифікат незалежної сторонньої лабораторії.

BioAgilytix Certified


більше відео

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14