КОМПАНІЯ

Про компанію Asea

ASEA ЗДОРОВ'Я КЛІТИН

Засновник компанії Вердіс Нортон

Компанія АSЕА була започаткована та дебютувала свою оригінальну продукцію у 2010 році, у місті Солт Лейк Сіті, штат Юта, США, де розташований її центральний офіс.

Засновниками компанії стали: Вердіс Нортон, Джеймс Пак, Тайлер Нортон.

Вердіс Нортон людина яка має за своїми плечима блискучий досвід та видатну кар'єру в провідних багатомільярдних компаніях, таких як "Крафт Фудс", де він служив в якості віце-президента зі стратегії. А в якості виконавчого та стратегічного консультанта працював для численних компаній, що входять до списку Fortune 500.

(Fortune 500 — це список, що складається і публікується, щорічно, журналом Fortune. Список складається з 500 найбільших корпорацій США за загальним доходом відповідно фінансового року.)

На додаток до свого успішного досвіду, особистого бачення, та ентузіазму Вердис розробив власну стратегію і систему бізнес-планування, якою тепер користується цілий ряд компаній по усьому світу. Це величезне стратегічне придбання приносить плоди у всіх провідних аспектах бізнесу ASEA.

Саме Вердис Нортон, що володіє величезним досвідом управління корпоративним бізнесом, прийняв рішення про те, що метод продажу продукції безпосередньо до споживача є тим єдиним способом, який дозволить донести інформацію про нову Редокс технологію до людини і, в той час, зберегти досяжною вартість кінцевого продукту.

Вже перший рік в бізнесі стає прибутковим для компанії, яка сама є виробником єдиною у своєму роді продукції, виробничі процеси якої управляються та належать, на 100 %, ASEA. Це гарантує якість продукції на постійній основі, що виробляється в FDA зареєстрованому, NSF-сертифікованому науковому центрі і має сертифікат незалежної сторонньої лабораторії.

Керування бізнесом доручено команді менеджерів з великим досвідом роботи в індустрії мережевого маркетингу. Керівники ASEA віддано збережуть принципи і цінності, на яких була заснована компанія, за для її довгострокового сталого зростання. З дня свого створення, ASEA плекає культуру етики та сумлінності.

Ця світова компанія, побудована на філософії, яка усвідомлює принцип прибутку та інвестування в людей— властивість, яка привертає до себе компетентних, чудових партнерів.

Незалежно від особистих цілей кожного, чи то можливість розпочати власний бізнес, чи спосіб для оздоровлення організму, або шлях до персонального росту, однодумці ASEA мають на меті стати успішними та допомогти іншим навколо, змінити життя на краще.


більше відео


Історія ASEA

Нортон деякий час працював в штаті невеликої біотехнологічної компанії, яка трудилася над інноваційною технологією пов'язаною з відкриттям окисно-відновних сигнальних молекул, що підтримують життя клітинних посланців, захищаючи клітини, відновлюючи їх, та підтримуючи на оптимальному рівні їхню діяльність. Основним завдання вчених було реконструювати молекули за межами людського тіла та трансформувати у форму продукту для споживання.

Добре усвідомлюючи той факт, що оптимізувати клітинну функцію і загальний стан здоров'я і гарного самопочуття можна за рахунок доповнення організму окисно-відновними сигнальними молекулами. А коли компанія переживала фінансову скруту і була примушена продати розроблену технологію редокс-сигналізації, Нортон, розуміючи грандіозне значення і потенціал цієї концепції, спільно зі своїми бізнес партнерами придбали цю технологію.

Що слово АSЕА означає?

АSEA має походження від слова SEA, що з англійської перекладається як море, як довічного символу омолодження, відродження та зцілення. Це слово і поняття дуже чітко сприйнялося нашими засновниками, так як наша місія зосереджена на здоров'я клітин. Клітини є основною структурною одиницею людського життя, вони сприяють активізації роботи всіх основних систем організму. Називаючи ім'ям АSЕА компанію та її продукцію, ми засвідчуємо про справжню, фундаментальної активізації.

Співпрацюючи з командою винахідників, партнери уповноважили їх розробити концепцію авангардної продукції, що має потрійне призначення: подальше стабілізування окисно-відновних сигнальних молекул в продукті, визначення і сприяння безпеці тестування і контролю якості, та комерціалізація продукту для виробництва у великих кількостях.

На прорив чекали не довго. Продукт, захищений кількома патентами, з'явився у світ після колосальних досліджень і лабораторних випробувань. Тепер він не тільки містить активні редокс-сигнальні молекули, тепер це продукція тривалого зберігання, яку можна доставляти в маси. Своєю появою, новий продукт Asea став причиною створення абсолютно нової категорії в області здоров'я та wellness.


більше відео


Наступні кроки ASEA

Вердіс Нортон, Джеймс Пак, Тайлер Нортон.

Наступне завдавання, яке мали вирішити засновники ASEA, це вивести чудовий новий продукт на світовий ринок. Фундатори з традиційним досвідом ведення бізнесу розуміли з яким викликом вони зустрілись та прорахували витрати на впровадження нової технології до світового споживача. Після довготривалих досліджень, вони визнали, що переконлива модель прямих продажів є найкращим способом потрапити до більшості споживачів, та їх інформування про вартість цього інноваційного продукту. Чим більше вони вивчали цей варіант, тим більше вони закохувалися в безкрайні перспективи прямих продажів, які дозволяють незалежним власникам бізнесу, щоб визначити якість свого життя та втілювати в життя свої мрії.

Отже, продукт, ASEA Редокс добавка, тепер був готовий. Модель продажів була визначена. У 2010 році компанія ASEA офіційно запущена.

У 2014 році компанія презентувала RENU 28, гель для всього тіла, для відновлення шкірного покриву, за допомогою окисно-відновних сигнальних молекул. Обидва продукти ASEA виробляються на 10000 кв.м. сучасного виробничого об'єкта, відповідає міжнародним стандартам якості GMP, зареєстрований в Управлінні по санітарному нагляду FDA, та сертифікований науковим агентством NSF.

ASEA має зростаючий успіх з моменту свого запуску, є прибутковою і фінансово стабільною компанією, і сьогодні працює вже на 26 міжнародних ринках. Журнал Direct Selling News визначає компанію ASEA у рейтингу топ-100 компаній прямого продажу в світі, у 2015 році.

Нині, слідуючи традиції засновника Вердіс Нортона, який зараз у відставці, його син Тайлер Нортон очолює компанію, є головою ради правління. Головний Виконавчий Директор Чарльз Ф.Функе, і президент Яром Уебб рухають ASEA до наступного етапу стратегічного зростання. Їх метою залишається продовжувати розширювати межі можливого в сфері здоров'я клітин і допомогти сотням тисяч людей у всьому світі жити здоровим життям, та досягати своїх особистих і фінансових прагнень і мрій.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/aseauaco/domains/aseaua.com/public_html/system/library/log.php on line 14